Články

Pomôže adaptácii dieťaťa v škôlke poldenná dochádzka?

Adaptácia dieťaťa pri nástupe do materskej školy je častá téma rodičov aj učiteliek materských škôl. Skoro každé dieťa časom navštevuje materskú školu a prechádza z čisto domáceho prostredia do úplne iného „sveta“. 

Na adaptáciu dieťaťa vpl…

Vystúpenie na Službách Božích

Pri príležitosti ukončenia šk.roka 2016-2017 sme sa so škôlkou chceli poďakovať Bohu za celý školský rok. Deti spolu s rodičmi sa zúčastnili na Službách Božích. Modlitbou, piesňou sme Bohu chválu vzdali i scénku sme k tomu pridali. Alenka Kolárovská detskú lekciu mala, s Mušká…

Rozlúčková slávnosť s predškolákmi

Dňa 23.6..2017 sme sa rozlúčili s našimi predškolákmi na školskom dvore (Ďakujeme Bohu za počasie, že sa nám vydržalo). Predškoláci sa hrali ,,na školu" - rozcvičili sa, recitovali básne, zaspievali rozlúčkovú pieseň, zatancovali si na ľudovú pieseň.

Na deti čakala aj super torta s nápisom…

„DÚHOVÁ NOC“ – noc v škôlke

Aj tento rok odvážlivci z našej materskej školy spali jednu noc s pani učiteľkami. Tohtoročná mala názov "DÚHOVÁ NOC". Hlavnou aktivitou bolo maľovanie farbami na fóliu, ktorá bola obtočená okolo domčeka, mostíka a kovovej konštrukcie na šk. dvore.

Ďakujeme Bohu, že počas aktivity nám…

Aktuality

Darovanie 2% z dane

Vážení rodičia a priaznivci Evanjelickej materskej školy Muškátová 7 v Košiciach!

Blíži sa čas, kedy sa budete rozhodovať komu poukážete svoje 2 % zo zaplatenej dane z Vašich príjmov. Budeme veľmi vďační, ak ich podarujete práve našej materskej škole.

Svoje 2 % alebo 3% môžete poukázať Evanjelickej materskej škole  priamo cez naše Združenie rodičov pri Evanjelickej materskej škole Muškátová 7,  040 11 Košice.

Tlačivo "Vyhlásenie o poukázaní 2%, 3% zo zaplatenej dane" je k dispozícii v materskej škole, alebo na web stránke Evanjelickej materskej školy Muškátová 7,  www.ms-muskatova.sk aj v nedeľu pri východe zo služieb Božích  nášho Cirkevného zboru na Magistráte mesta Košice.

Ďakujeme vopred za ústretovosť a ochotu pomôcť materskej škole takýmto spôsobom!

Za finančné prostriedky z 2% za minulý rok, bola zrealizovaná výmena starých, deravých okien v 2.triede za plastové.

Jedálny lístok

 

     http://eskoly.sk/muskatova9

Zápis detí do EMŠ Muškátová

 

     Zápis nových detí pre školský rok 2017/2018 nie je možný z kapacitných dôvodov